Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
dostawa sprzętu j.u.
zawarta 11 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 2 dni · Podlaskie, Białystok
1680,00 zł
wartość umowy
11 sierpnia 2026100% okresu17 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku.
Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 9 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. M. Curie-Skłodowskiej 26, 15-950 Białystok, Podlaskie
NIP 5422529292REGON 050657729zarejestrowana 1 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546 Warszawa, Mazowieckie
NIP 8490000039REGON 790003564zarejestrowana 1 lipca 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- 2497/2026
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 2 dni
- Data zakończenia
- 17 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 18 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 18 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 12.08.2026Wygaśniecie umowy
umowa zrealizowana
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. JĘDRZEJA ŚNIADECKIEGO W BIAŁYMSTOKU i BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.