Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie robót budowlanych na zadaniu pn. Remont klatki schodowej w budynku nr 2 w m. Lubań
zawarta 20 sierpnia 2026 · okres: 100 dni · Dolnośląskie, Lubań
260 531 zł
wartość umowy
Wynagrodzenie w zakresie podstawowym wynosi 178417,48 zł netto. Zamawiający w ramach umowy może skorzystać z prawa opcji na zasadach określonych w umowie. Wynagrodzenie w ramach prawa opcji wynosi 82113,82 zł netto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wykonanie robót budowlanych dla zadania: „Remont klatki schodowej w budynku nr 2 w m. Lubań”
Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu · Lubań
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wojska Polskiego 2, 59-800 Lubań, Dolnośląskie
NIP 6131555517REGON 021102313zarejestrowana 30 września 2009
WykonawcaPrzedsiębiorca
Zaręba, Dolnośląskie
NIP 6131553783REGON 360533134zarejestrowana 13 stycznia 2015
Dane wpisu
- Numer umowy
- 142/SZP/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 100 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie