Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Obsługa serwisowa aparatury okulistycznej
zawarta 13 lipca 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 731 dni · Śląskie, Katowice
5670,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Obsługa serwisowa aparatury okulistycznej II
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K.Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach · Katowice
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Ceglana 35/-, 40-514 Katowice, Śląskie
NIP 9542274017REGON 001325767zarejestrowana 1 lipca 1988
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Szczepankowo 158B, 61-313 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7831595407REGON 634626705zarejestrowana 22 października 2004
Dane wpisu
- Numer umowy
- DZP.281.48B.2026.5
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 731 dni
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE IM. PROF. K. GIBIŃSKIEGO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH i "MEDICAL PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ".