Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Budowa i doposażenia stref rekreacji i wypoczynku w miejscowości Krasne
zawarta 22 lipca 2026 · okres: 3 miesiące · Podkarpackie, Krasne
1 450 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa i doposażenie stref rekreacji i wypoczynku w miejscowości Krasne
Gmina Krasne · Krasne
ogłoszenie o wyniku z 29 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
121, 36-007 Krasne, Podkarpackie
NIP 5170042253REGON 690582111zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Rzeszów, Podkarpackie
NIP 8130016699REGON 690085335zarejestrowana 9 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 91/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 3 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 30 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 30 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- tak