Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy oraz projektów decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego dla terenów zlokalizowanych na obszarze gminy Jonkowo
zawarta 3 sierpnia 2026 · okres: 9 miesięcy · Warmińsko-mazurskie, Jonkowo
386 760 zł
wartość umowy
całkowita wartość określona w umowie z uwzględnieniem opcji
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy oraz projektów decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego dla terenów zlokalizowanych na obszarze Gminy Jonkowo
Gmina Jonkowo · Jonkowo
ogłoszenie o wyniku z 4 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Klonowa 2, 11-042 Jonkowo, Warmińsko-mazurskie
NIP 7393851111REGON 510743166zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP 7441507039REGON 280080944zarejestrowana 6 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- IZ.271.6.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 9 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie