Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Naprawa kleszczyków naczyniowych.
zawarta 12 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 31 dni · Opolskie, Opole
100,44 zł
wartość umowy
Wartość umowy brutto stanowi łączną maksymalną wartość zamówienia i zawiera podatek VAT.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawa sprzętu medycznego jednorazowego – kaniul dożylnych dla potrzeb Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu · Opole
ogłoszenie o wyniku z 14 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Wincentego Witosa 26, 45-401 Opole, Opolskie
NIP 7542563619REGON 530512391zarejestrowana 27 maja 1991
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl, Wielkopolskie
NIP 7880008829REGON 630002936zarejestrowana 17 maja 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- ETL.2320.1099.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 31 dni
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU i AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.