Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Modernizacja instalacji z wymianą oświetlenia wewnętrznego oraz modernizacja i rozbudowa systemu monitoringu wizyjnego i sieci WIFI w budynku II Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Mickiewicza 32 w Słupsku w ramach projektu „Przyszłość w Równowadze. Wspólnie ze Szwajcarią dla lepszego i bezpiecznego Słupska” finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych państw członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast.
zawarta 16 lipca 2026 · okres: 732 dni · Pomorskie, Słupsk
1 393 314 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Modernizacja instalacji z wymianą oświetlenia wewnętrznego oraz modernizacja i rozbudowa systemu monitoringu wizyjnego i sieci WIFI w budynku II Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Mickiewicza 32 w ramach projektu „Przyszłość w Równowadze. Wspólnie ze Szwajcarią dla lepszego i bezpiecznego Słupska”
Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku, który działa w imieniu i na rzecz Miasta Słupska · Słupsk
ogłoszenie o wyniku z 24 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Artura Grottgera 13, 76-200 Słupsk, Pomorskie
NIP 8392841246REGON 221221715zarejestrowana 27 kwietnia 2011
WykonawcaPrzedsiębiorca
Strzelino, Pomorskie
NIP 8392068007REGON 220874705zarejestrowana 16 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZIM/57/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- tak