Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie robót budowlanych "Przebudowa drogi powiatowej nr 4910E w Woli Łobudzkiej"
zawarta 15 lipca 2026 · okres: 78 dni · Łódzkie, Szadek
735 305 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa drogi powiatowej nr 4910E w Woli Łobudzkiej
Gmina i Miasto Szadek · Szadek
ogłoszenie o wyniku z 1 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Warszawska 3, 98-240 Szadek, Łódzkie
NIP 8291708391REGON 730934460zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Poręby 26 B, 98-220 Poręby, Łódzkie
NIP 8291641617REGON 731656016zarejestrowana 15 listopada 2004
Dane wpisu
- Numer umowy
- RO.032.101.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 78 dni
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie