Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup i sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego użytku dla potrzeb Klinik i Oddziałów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach Pakiet nr 2-Asortyment kompatybilny z diatermią i przystawką arganową
zawarta 9 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 24 miesiące · Świętokrzyskie, Kielce
103 425 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawa sprzętu i wyp. na potrzeby Kl. Kard. oraz Kl. Kardiochir. w ramach projek pn. „Poprawa efektywności funkcj., dostępności i jakości świadczeń wysokospecj. w Woj. Szp. Zesp. w Kielcach"
Wojewódzki Szpital Zespolony · Kielce
ogłoszenie o wyniku z 15 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Grunwaldzka 45, 25-736 Kielce, Świętokrzyskie
NIP 9591291292REGON 000289785zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Polna 11, 00-633 Warszawa, Mazowieckie
NIP 9521000289REGON 011206233zarejestrowana 6 października 1995
Dane wpisu
- Numer umowy
- 311/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 4 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 4 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W KIELCACH i MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.