Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

osłony na sondę śródoperacyjną

zawarta 17 lipca 2026 · 11. wspólna umowa tych stron w rejestrze · na czas nieoznaczony · Pomorskie, Chojnice

1216,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

DOSTAWA LEKÓW CYTOSTATYCZNYCH I Z PROGRAMÓW LEKOWYCH
Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach · Chojnice
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Leśna 10, 89-600 Chojnice, Pomorskie
NIP 5551783839REGON 000308169zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546 Warszawa, Mazowieckie
NIP 8490000039REGON 790003564zarejestrowana 1 lipca 1991
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
nie nadano numeru
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
na czas nieoznaczony
Publikacja w rejestrze
5 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
5 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 21.07.2026
    Wygaśniecie umowy

    Towar dostarczono.

Umowy między tymi stronami

wszystkie (11)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. K. ŁUKOWICZA W CHOJNICACH i BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „osłony na sondę śródoperacyjną” (ID 36091e8a-e1b4-44aa-8085-9cafeaa92102), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/36091e8a-e1b4-44aa-8085-9cafeaa92102, stan wpisu z 2026-08-05, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie