Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie robót budowlanych polegających na malowaniu wnętrza kaplicy przy budynku mieszkalnym nr 4 Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Przemyślu.
zawarta 1 lipca 2026 · okres: 16 dni · Podkarpackie, Przemyśl
12 800 zł
wartość umowy
Wartość umowy wynika z oferty Wykonawcy w odpowiedzi na zapytanie ofertowe z dnia 19.05.2026 r. pn. "Malowanie wnętrza kaplicy przy budynku mieszkalnym nr 4 Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Przemyślu"
1 lipca 2026100% okresu21 lipca 2026
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Generała Józefa Wysockiego 99, 37-700 Przemyśl, Podkarpackie
NIP 7952526440REGON 180928107zarejestrowana 29 listopada 2012
WykonawcaPrzedsiębiorca
Janów Lubelski, Lubelskie
NIP 8133880122REGON 522314125zarejestrowana 15 czerwca 2022
Dane wpisu
- Numer umowy
- MDPS.IX.073.22.2026.MF
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 16 dni
- Data zakończenia
- 21 lipca 2026
- Publikacja w rejestrze
- 21 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 16.07.2026Inne
Zgodnie z zapytaniem ofertowym, termin wykonania zamówienia wyznaczono na dzień 31.07.2026. W umowie strony ustaliły, że roboty będą wykonywane w dniach 06.07.2026 - 17.07.2026. Za dzień zakończenia uznaje się podpisanie bezusterkowego protokołu odbioru końcowego. Wykonawca zrealizował zamówienie do dnia 16.07.2026 i w tym dniu podpisany został protokół odbioru końcowego robót malarskich.