Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Rozbudowa świetlicy wiejskiej w Lubomyślu
zawarta 27 lipca 2026 · 7. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 130 dni · Wielkopolskie, Ślesin
81 725 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Adaptacja do zmian klimatu poprzez zagospodarowanie terenów zielonych na terenie miasta i gminy Ślesin
Gmina Ślesin · Ślesin
ogłoszenie o wyniku z 6 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Kleczewska 15, 62-561 Ślesin, Wielkopolskie
NIP 6652716489REGON 311019310zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Spokojna 10, 62-561 Ślesin, Wielkopolskie
NIP 6652988472REGON 302019365zarejestrowana 31 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- aneks nr 1/2026 do porozumienia nr 9/UM/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 130 dni
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA ŚLESIN i ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.