Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa drobnego jednorazowego sprzętu medycznego dla Warszawskiego Instytutu Zdrowia Kobiet

zawarta 27 lipca 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 366 dni · Mazowieckie, Warszawa

3546,76 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa taśm i siatek ginekologicznych dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-79/2026).
Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Cegłowska 80, 01-809 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1181417683REGON 012298697zarejestrowana 13 stycznia 1997
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Stawiszyńska 10/2, 62-800 Kalisz, Wielkopolskie
NIP 6182139326REGON 301944633zarejestrowana 14 października 2011
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZP-64/2026/13
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
366 dni
Publikacja w rejestrze
5 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
5 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (4)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL BIELAŃSKI IM.KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ i ALBIS MAZUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa drobnego jednorazowego sprzętu medycznego dla Warszawskiego Instytutu Zdrowia Kobiet” (ID 33521cb9-b67c-405f-ab3a-b2ef23f9a741), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/33521cb9-b67c-405f-ab3a-b2ef23f9a741, stan wpisu z 2026-08-05, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie