Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Rajcza: Zadanie nr IV: „Modernizacja drogi na Cmentarz w Zwardoniu”.

zawarta 14 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 63 dni · Śląskie, Rajcza

25 558 zł
wartość umowy

Za wykonanie przedmiotu umowy Zamawiający zapłaci Wykonawcy wynagrodzenie rozliczone kosztorysem ofertowym wg cen jednostkowych oferty w łącznej kwocie nie wyższej aniżeli netto 25.558,00 zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy pięćset pięćdziesiąt osiem złotych 00/100) powiększone o obowiązujący podatek VAT w kwocie: 5.878,34 zł (słownie: pięć tysięcy osiemset siedemdziesiąt osiem złotych 34/100) łącznie brutto 31.436,34 zł (słownie: trzydzieści jeden tysięcy czterysta trzydzieści sześć złotych 34/100).

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Rajcza.
Gmina Rajcza · Rajcza
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Górska 1, 34-370 Rajcza, Śląskie
NIP 5532511956REGON 072182692zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Sienkiewicza 103, 34-300 Żywiec, Śląskie
NIP 5532510595REGON 242895676zarejestrowana 29 marca 2012
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
44/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
63 dni
Publikacja w rejestrze
21 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
21 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (3)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA RAJCZA i PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT BUDOWLANYCH DROBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Rajcza: Zadanie nr IV: „Modernizacja drogi na Cmentarz w Zwardoniu”.” (ID 32fd09f2-2021-492e-b09b-0074a30a7a74), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/32fd09f2-2021-492e-b09b-0074a30a7a74, stan wpisu z 2026-08-21, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie