Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przebudowa drogi gminnej nr 210247W w miejscowości Słoniawy
zawarta 31 lipca 2026 · okres: 62 dni · Mazowieckie, Karniewo
478 528 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa drogi gminnej nr 210247W w miejscowości Słoniawy
Gmina Karniewo · Karniewo
ogłoszenie o wyniku z 24 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Pułtuska 3, 06-425 Karniewo, Mazowieckie
NIP 7571449122REGON 130378143zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Kacice, Mazowieckie
NIP 5680001394REGON 130010414zarejestrowana 19 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- Umowa nr 18/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 62 dni
- Publikacja w rejestrze
- 4 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 4 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie