Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Podstawienie oraz wywóz kontenera KP7 Odbiór odpadów Budowlane - zmieszane Odbiór odpadów - Styropian
zawarta 7 sierpnia 2026 · okres: 4 dni · Śląskie, Bielsko-Biała
2090,88 zł
wartość umowy
Podstawienie oraz wywóz kontenera KP7 259,2 zł. Odbiór odpadów Budowlane - zmieszane 2,26t 1708,56zł, Odbiór odpadów - Styropian 60kg 126,36
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Usługa w postaci odbioru odpadów komunalnych tekstyliów i odzieży w Bielsku-Białej i dostarczanie ich do Instalacji Komunalnej – Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 315 d.
Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej · Bielsko-Biała
ogłoszenie o wyniku z 30 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie
NIP 9372686990REGON 072181741zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Reksia 6, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie
NIP 5470052876REGON 072182568zarejestrowana 8 grudnia 1998
Dane wpisu
- Numer umowy
- 00165/U/06/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 dni
- Publikacja w rejestrze
- 18 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 18 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie