Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wycinka 47 szt. drzew przy drogach powiatowych Powiatu Gorlickiego wraz z uporządkowaniem terenu po przeprowadzonych pracach
zawarta 16 lipca 2026 · okres: 138 dni · Małopolskie, Gorlice
38 286 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Pielęgnacja zieleni pasa drogowego w ciągach dróg powiatowych Powiatu Gorlickiego
Powiatowy Zarząd Drogowy w Gorlicach · Gorlice
ogłoszenie o wyniku z 6 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Józefa Michalusa 18, 38-300 Gorlice, Małopolskie
NIP 7381807274REGON 491936735zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
141, 39-450 Durdy, Podkarpackie
NIP 8672250279REGON 386724010zarejestrowana 7 sierpnia 2020
Dane wpisu
- Numer umowy
- PZD/37/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 138 dni
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie