Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup, dostawa oraz projekt graficzny gadżetów do wystawy „Adolph Menzel” – szkicowniki oraz zestawy ołówków artystycznych. Do dalszej odsprzedaży w Księgarni MNW.
zawarta 19 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 115 dni · Mazowieckie, Warszawa
18 751 zł
wartość umowy
19 sierpnia 2026100% okresu27 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa opakowań i materiałów z papieru bezkwasowego w podziale na dwie części
Muzeum Narodowe w Warszawie · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 27 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleje Jerozolimskie 3, 00-495 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5260309719REGON 000275990zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Szkolna 19A, 62-006 Kobylnica, Wielkopolskie
NIP 7773180226REGON 301528188zarejestrowana 31 sierpnia 2010
Dane wpisu
- Numer umowy
- KKM 68 MNW
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 115 dni
- Data zakończenia
- 27 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 19.08.2026Wygaśniecie umowy
Wygaśnięcie umowy po upływie okresu obowiązywania.
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: MUZEUM NARODOWE W WARSZAWIE i APA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.