Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie robót budowlanych poprzez remont części obiektu budowlanego w celu dostosowania do funkcji magazynowych OLIOC w Czerwonce Włościańskiej (nr dz. 263/1, 264. 265).
zawarta 6 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 120 dni · Mazowieckie, Czerwonka Włościańska
1 032 096 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Wykonanie robót budowlanych poprzez remont części obiektu budowlanego w celu dostosowania do funkcji magazynowych OLIOC w Czerwonce Włościańskiej (nr dz. 263/1, 264. 265)”
Gmina Czerwonka · Czerwonka Szlachecka
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
38, 06-232 Czerwonka Włościańska, Mazowieckie
NIP 7571477236REGON 550668404zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Maków Mazowiecki, Mazowieckie
NIP 7571035449REGON 550718792zarejestrowana 16 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 272.ZP.6.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 120 dni
- Publikacja w rejestrze
- 6 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 6 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA CZERWONKA i Jarosław Grzankowski USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE.