Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
zakup szczepionki
zawarta 10 sierpnia 2026 · 16. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 22 dni · Łódzkie, Łódź
171,30 zł
wartość umowy
10 sierpnia 2026100% okresu14 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa leków z programów lekowych oraz leków dla potrzeb całego szpitala.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi · Łódź
ogłoszenie o wyniku z 27 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Północna 42, 91-425 Łódź, Łódzkie
NIP 7260004820REGON 470805076zarejestrowana 23 listopada 1993
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8942556799REGON 932081801zarejestrowana 10 listopada 1999
Dane wpisu
- Numer umowy
- W/112/26/1
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 22 dni
- Data zakończenia
- 14 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 14 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 11.08.2026Wygaśniecie umowy
zakończenie umowy
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 30 sierpnia 2026
- amendments_count: 0 → 1
- date_end: — → 2026-08-14
- indefinite_period: true → false
- period_desc: — → 22 dni
- status: Aktywna → Nieaktywna
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W ŁODZI i URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.