Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Ogłoszenie w prasie wyciąg z przetargu ustnego ograniczonego 925/2 Siedlec

zawarta 12 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 2 dni · Wielkopolskie, Siedlec

430,50 zł
wartość umowy
12 sierpnia 2026100% okresu14 sierpnia 2026

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Zbąszyńska 17, 64-212 Siedlec, Wielkopolskie
NIP 9231050037REGON 000538685zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. 5 Stycznia 33, 64-200 Wolsztyn, Wielkopolskie
NIP 9231742634REGON 525539280zarejestrowana 9 czerwca 2023
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
7GG12082026KW15MR1
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
2 dni
Data zakończenia
14 sierpnia 2026
Publikacja w rejestrze
14 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
14 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 14.08.2026
    Wygaśniecie umowy

    Umowa została wypełniona.

Umowy między tymi stronami

wszystkie (4)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: URZĄD GMINY SIEDLEC i ICARO MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Ogłoszenie w prasie wyciąg z przetargu ustnego ograniczonego 925/2 Siedlec” (ID 2e3cc13b-1d24-4fce-9a14-11cf7a713253), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/2e3cc13b-1d24-4fce-9a14-11cf7a713253, stan wpisu z 2026-08-14, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie