Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wynajem maszyn budowlanych z obsługą operatorską
zawarta 31 sierpnia 2026 · okres: 24 miesiące · Pomorskie, Kobylnica
560 050 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wynajem maszyn budowlanych z obsługą operatorską
Centrum Usług Wspólnych w Kobylnicy · Kobylnica
ogłoszenie o wyniku z 2 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wodna 20/2, 76-251 Kobylnica, Pomorskie
NIP 8393187470REGON 365696881zarejestrowana 13 października 2016
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kasztanowa 1, 76-251 Kobylnica, Pomorskie
NIP 8393041105REGON 220500169zarejestrowana 22 października 2007
Dane wpisu
- Numer umowy
- CUW.OZ.272.3.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 2 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 2 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie