Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup wyposażenia do szkoły
zawarta 3 lipca 2026 · okres: 31 dni · Śląskie, Bytom
26 125 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa mebli do pracowni w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Bytomiu
Gmina Bytom · Bytom
ogłoszenie o wyniku z 3 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Parkowa 2, 41-902 Bytom, Śląskie
NIP 6262988582REGON 276255269zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kardynała Wyszyńskiego 46a, 87-600 Lipno, Kujawsko-pomorskie
NIP 4660270038REGON 911328304zarejestrowana 24 marca 2003
Dane wpisu
- Numer umowy
- PE.272.2.4.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 31 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie