Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostarczanie do siedziby Kupującego urządzeń do wspomagania serca.
zawarta 1 lipca 2026 · okres: 12 miesięcy · Podkarpackie, Rzeszów
2 684 250 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa urządzeń medycznych oraz różnych sprzętów
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewętrznych i Administracji w Rzeszowie · Rzeszów
ogłoszenie o wyniku z 30 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Krakowska 16, 35-111 Rzeszów, Podkarpackie
NIP 8132892063REGON 690028840zarejestrowana 28 kwietnia 1992
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Murawa 12-18, 61-655 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7792121615REGON 639773285zarejestrowana 6 czerwca 2000
Dane wpisu
- Numer umowy
- 89/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 6 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 6 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie