Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Adsorber

zawarta 3 sierpnia 2026 · okres: 1126 dni · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

1 338 000 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego specjalistycznego dla Kliniki Kardiochirurgii, w tym depozyty.
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Marii Curie Skłodowskiej 9/BRAK, 85-094 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 5542231069REGON 001126074zarejestrowana 1 stycznia 1985
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Aleja Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa, Mazowieckie
NIP 6272761070REGON 382541145zarejestrowana 8 lutego 2019
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
SU/K/NLZ-2/725/26/W
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1126 dni
Publikacja w rejestrze
6 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
6 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
  1. Pakiet nr 2. 1. Adsorber pełnej krwi wskazany do stosowania w warunkach, w których poziomy cytokin, DAMPS i / lub PAMPS i / lub bilirubiny i / lub mioglobiny są podwyższone; składający się z wysoce biokompatybilnych, porowatych granulek polimerowych z licznymi porami na powierzchni, zanurzonych w roztworze fizjologicznym NaCl; Całkowita powierzchnia adsorpcji jednego wkładu > 40 000 m2, objętość 300 ml w tym 150 ml krwi. Wymaga przepłukania przed użyciem tylko solą fizjologiczną. Adsorber pełnej krwi powinien bezpiecznie i łatwo zintegrować się z obwodami krążenia pozaustrojowego, takimi jak terapia nerkozastępcza (CRRT), pozaustrojowe utlenowanie krwi (ECMO) oraz jako urządzenie samodzielne. Stosowany z antykoagulacją cytrynianową lub heparynową. Wymagana szybkości przepływu krwi to 100 do 700 ml / min. Czas leczenia pojedynczym adsorberem: do 24 godzin przez maksymalnie 7 kolejnych dni. Produkt posiada certyfikat ISO i znak CE na usuwanie takich substancji jak: tikagrelor, rivaroxaban, mioglobina, bilirubina, cytokiny. Adsorbuje substancje hydrofobowe do 55 kDa, nie aktywuje układu krzepnięcia i nie usuwa immunoglobulin ani czynników krzepnięcia. adsorber, konektory do ciągłej Przydatność do użycia: 3 lata od daty produkcji. Sterylizowany w promieniowaniu gamma Op. a 6 sztuk 2. Adapter do integracji zawierający: 1x Luer Lock żeński - DIN Lock żeński; 1x Luer Lock męski - DIN Lock żeński 3. Zestaw do primingu zawierający

    SZPITAL KLINICZNY IM. KAROLA JONSCHERA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU"CYTOSORBENTS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"
    zawarta 27 sierpnia 2026· Wielkopolskie· Poznań
    2,08 mln zł
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Adsorber” (ID 2d19e492-e896-47d6-9a13-c6d7854e8f08), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/2d19e492-e896-47d6-9a13-c6d7854e8f08, stan wpisu z 2026-08-06, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie