Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
sprzedaż i sukcesywne dostawy obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim (zwanych dalej asortymentem, towarem, wyrobem) wraz z transportem do magazynu apteki szpitalnej znajdującej się w siedzibie Zamawiającego w ramach Zadania nr 1
zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 24 miesiące · Lubelskie, Radzyń Podlaski
157 935 zł
wartość umowy
sprzedaż i sukcesywne dostawy obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim (zwanych dalej asortymentem, towarem, wyrobem) wraz z transportem do magazynu apteki szpitalnej znajdującej się w siedzibie Zamawiającego w ramach Zadania nr 1
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim · Radzyń Podlaski
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wisznicka 111, 21-300 Radzyń Podlaski, Lubelskie
NIP 5381594311REGON 000308407zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Karpacka 24B/6, 43-316 Bielsko-Biała, Śląskie
NIP 2060001429REGON 241242245zarejestrowana 1 lipca 2009
Dane wpisu
- Numer umowy
- 8/2026/ZP - 3
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie