Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
UBEZPIECZENIE GMINY SIERPC, w ramach następujących ubezpieczeń: 1. mienia od wszystkich ryzyk, 2. sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3. odpowiedzialności cywilnej, 4. następstw nieszczęśliwych wypadków.
zawarta 7 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1096 dni · Mazowieckie, Sierpc
156 758 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA UBEZPIECZENIE GMINY SIERPC”
Gmina Sierpc · Sierpc
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Biskupa Floriana 4, 09-200 Sierpc, Mazowieckie
NIP 7761624491REGON 611015945zarejestrowana 1 stycznia 1992
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Władysława IV 22, 81-743 Sopot, Pomorskie
NIP 1180130637REGON 011132747zarejestrowana 29 czerwca 1995
Dane wpisu
- Numer umowy
- Or.272.3.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1096 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA SIERPC i SALTUS TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH.