Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie oświetlenia boiska piłkarskiego w Budzowie
zawarta 6 sierpnia 2026 · okres: 4 miesiące · Małopolskie, Budzów
201 098 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wykonanie oświetlenia boiska piłkarskiego w Budzowie
Gmina Budzów · Budzów
ogłoszenie o wyniku z 7 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
445, 34-211 Budzów, Małopolskie
NIP 5521677860REGON 072181942zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kęcka 96A, 43-340 Kozy, Śląskie
NIP 9372668874REGON 243466641zarejestrowana 20 stycznia 2014
Dane wpisu
- Numer umowy
- 70/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 7 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 7 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie