Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Umowa zlecenie-przygotowanie dokumentacji przetargowej oraz przeprowadzenie postępowania przetargowego w imieniu Zamawiającego obejmującej dokumenty potrzebne do wszczęcia i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na Świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia dzieci do szkół i na zajęcia dodatkowe w Gminie Długołęka.
zawarta 9 lipca 2026 · okres: 176 dni · Dolnośląskie, Długołęka
12 500 zł
wartość umowy
Umowa zlecenie-przygotowanie dokumentacji przetargowej oraz przeprowadzenie postępowania przetargowego w imieniu Zamawiającego obejmującej dokumenty potrzebne do wszczęcia i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na "Świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia dzieci do szkół i na zajęcia dodatkowe w Gminie Długołęka.
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Polna 1A, 55-095 Długołęka, Dolnośląskie
NIP 8961229096REGON 932091774zarejestrowana 11 października 1999
WykonawcaOsoba fizyczna
Anna Kranc
Dane wpisu
- Numer umowy
- KD.1141.34.2026.JM
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 176 dni
- Publikacja w rejestrze
- 30 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 30 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie