Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sterylny zestaw noworodkowy
zawarta 3 sierpnia 2026 · okres: 732 dni · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
266 400 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu jednorazowego użytku stosowanego w procedurach neonatologicznych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Kornela Ujejskiego 75, 85-168 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 9532582266REGON 340517145zarejestrowana 4 listopada 2008
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń, Kujawsko-pomorskie
NIP 8790166790REGON 870514656zarejestrowana 20 sierpnia 1991
WykonawcaPrzedsiębiorca · konsorcjum
ul. Wyścigowa 7, 85-740 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 5540308951REGON 090018731zarejestrowana 1 grudnia 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- NZP/76/16/P/25
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 7 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 7 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie