Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Ostrza jednorazowe do strzygarki

zawarta 7 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 8 dni · Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

3750,00 zł
wartość umowy

Wartość netto

7 lipca 2026100% okresu24 lipca 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa materiałów szewnych – 12 pakietów
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Św. Jana Pawła Ii · Grodzisk Mazowiecki
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Daleka 11, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie
NIP 5291004702REGON 000311639zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Osmańska 14, 02-823 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5271055984REGON 011697403zarejestrowana 15 marca 1996
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
Zamówienie ZNP/2026/07/0007
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
8 dni
Data zakończenia
24 lipca 2026
Publikacja w rejestrze
22 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
24 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 14.07.2026
    Wygaśniecie umowy

    umowa zakończona

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 29 lipca 2026
    • amendments_count: 01
    • date_end: 2026-07-24
    • status: AktywnaNieaktywna
    • value: 40503750
    • value_desc: Wartość bruttoWartość netto

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY SZPITAL ZACHODNI IM.ŚW.JANA PAWŁA II i BECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Ostrza jednorazowe do strzygarki” (ID 2843fe0f-cc09-49d7-95a8-77c9739ced68), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/2843fe0f-cc09-49d7-95a8-77c9739ced68, stan wpisu z 2026-07-24, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie