Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Rękawice chirurgiczne zwilżane
zawarta 1 września 2026 · okres: 24 miesiące · Małopolskie, Limanowa
55 800 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy staplerów chirurgicznych oraz materiałów medycznych ujętych w 8 zadaniach
Szpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego · Limanowa
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Józefa Piłsudskiego 61, 34-600 Limanowa, Małopolskie
NIP 7371741935REGON 000304378zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Heleny Modrzejewskiej 30, 31-327 Kraków, Małopolskie
NIP 6771036424REGON 350967107zarejestrowana 21 lutego 1996
Dane wpisu
- Numer umowy
- NZ-26-2026-61-D-P-E/5
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 2 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 2 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie