Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
wyrób medyczny
zawarta 5 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 18 dni · Śląskie, Bytom
387,72 zł
wartość umowy
zakup interwencyjny-brak umowy przetargowej
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu - 3
Specjalistyczny Szpital nr 2 w Bytomiu · Bytom
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Batorego 15, 41-902 Bytom, Śląskie
NIP 6262511259REGON 270235892zarejestrowana 1 kwietnia 1993
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Srebrzyńska 5/7, 95-050 Konstantynów Łódzki, Łódzkie
NIP 7312089692REGON 540330363zarejestrowana 3 grudnia 2024
Dane wpisu
- Numer umowy
- 214/B/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 18 dni
- Publikacja w rejestrze
- 30 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 30 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 2 W BYTOMIU i MAR-FOUR Siekierska, Titienko - spółka cywilna.