Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Naprawa łóżek prod.Linet - 5 szt

zawarta 24 lipca 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 39 dni · Łódzkie, Radomsko

3505,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

„ Dostawa sprzętu i aparatury medycznej"
Uniwersytecki Szpital Kliniczny · Radomsko
ogłoszenie o wyniku z 18 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jagiellońska 36, 97-500 Radomsko, Łódzkie
NIP 7721877458REGON 000313420zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaJSFP
ul. Budowlana 7, 86-200 Chełmno, Kujawsko-pomorskie
NIP 8751524191REGON 340555980zarejestrowana 5 lutego 2009
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
APA/1
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
39 dni
Publikacja w rejestrze
29 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
29 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (4)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W RADOMSKU i KONKRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Naprawa łóżek prod.Linet - 5 szt” (ID 26f05ad4-ee8c-4e4c-aaa9-a0965d175dda), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/26f05ad4-ee8c-4e4c-aaa9-a0965d175dda, stan wpisu z 2026-07-29, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie