Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup paliw tj. benzyny bezołowiowej Pb95oraz oleju napędowego ON dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju poprzez tankowanie pojazdów na stacjach paliw wykonawcy
zawarta 28 lipca 2026 · okres: 1 rok · Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
151 691 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup paliw w postaci benzyny bezołowiowej Pb 95 oraz oleju napędowego ON
dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju.
Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku-zdroju · Busko-Zdrój
ogłoszenie o wyniku z 3 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Bohaterów Warszawy 67, 28-100 Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
NIP 6551662705REGON 000311467zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
NIP 6550003113REGON 290177245zarejestrowana 9 listopada 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZOZ/DO/OM/ZP/44/2026/VII/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 30 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 30 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie