Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
dostawa skanera preparatów patomorfologicznych do uzyskiwania obrazów cyfrowych
zawarta 25 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 2 miesiące · Zachodniopomorskie, Szczecin
1 357 000 zł
wartość umowy
wartość brutto 1466 460,00 zł
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
TP-19/26 Dostawa automatycznej nakrywarki preparatów histologicznych, cytologicznych i immunohistochemicznych
Zachodniopomorskie Centrum Onkologii · Szczecin
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Strzałowska 22, 71-730 Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP 8512537776REGON 000817391zarejestrowana 1 stycznia 1979
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Zaczarowanej Róży 1, 05-540 Zalesie Górne, Mazowieckie
NIP 1231021965REGON 015722782zarejestrowana 30 kwietnia 2004
Dane wpisu
- Numer umowy
- PN-24/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 2 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ONKOLOGII i "KAWA.SKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.