Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Elektroda neutralna

zawarta 24 sierpnia 2026 · 5. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Kujawsko-pomorskie, Włocławek

243,00 zł
wartość umowy
24 sierpnia 2026100% okresu25 sierpnia 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

naczyniowej – Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki na okres 24 miesięcy
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki We Włocławku · Włocławek
ogłoszenie o wyniku z 15 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wieniecka 49, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie
NIP 8883117873REGON 341411727zarejestrowana 4 kwietnia 2013
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Gwiaździsta 66/22.B.06, 53-413 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 9120003224REGON 930505208zarejestrowana 26 lutego 1991
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
FS 3776/MAG/08/2026
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Data zakończenia
25 sierpnia 2026
Publikacja w rejestrze
25 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
25 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 24.08.2026
    Wygaśniecie umowy

    Zamówienie zrealizowano

Umowy między tymi stronami

wszystkie (5)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. BŁOGOSŁAWIONEGO KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI WE WŁOCŁAWKU i AGENCJA NAUKOWO-TECHNICZNA "SYMICO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Elektroda neutralna” (ID 25fc1502-ee4f-4be2-af2e-f732c8920192), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/25fc1502-ee4f-4be2-af2e-f732c8920192, stan wpisu z 2026-08-25, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie