Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawy wyrobów medycznych jałowych P. 32

zawarta 28 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 732 dni · Śląskie, Katowice

5274,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawy łat, protez naczyniowych i substytutów
GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA im. św. JANA PAWŁA II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach · Katowice
ogłoszenie o wyniku z 16 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Medyków 16, 40-752 Katowice, Śląskie
NIP 6342346590REGON 001415000zarejestrowana 1 stycznia 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kolejowa 24, 55-081 Mietków, Dolnośląskie
NIP 8942563463REGON 932047490zarejestrowana 6 sierpnia 1999
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
780/DZP/26
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
732 dni
Publikacja w rejestrze
24 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
24 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA IM. ŚW. JANA PAWŁA II SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 6 ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH i "ARNO-MED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawy wyrobów medycznych jałowych P. 32” (ID 256b479c-ea79-4f45-8f10-8ca6dc3f8ab4), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/256b479c-ea79-4f45-8f10-8ca6dc3f8ab4, stan wpisu z 2026-08-24, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie