Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa materiałów eksploatacyjnych do badań z zakresu serologii krwi i odczynników laboratoryjnych wraz dzierżawą analizatorów - 5 zadań
zawarta 30 lipca 2026 · okres: 24 miesiące · Lubelskie, Lublin
438 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa materiałów eksploatacyjnych do badań z zakresu serologii krwi i odczynników laboratoryjnych wraz dzierżawą analizatorów - 5 zadań
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie · Lublin
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Dra Kazimierza Jaczewskiego 8, 20-090 Lublin, Lubelskie
NIP 7122410926REGON 000288751zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Człuchowska 6, 60-434 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7811011656REGON 630340260zarejestrowana 22 maja 1995
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZDZ.261.41.26.483
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 9 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 9 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie