Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Moduł sprzętowy do realizacji szkoleń z zakresu ratownictwa wodno-nurkowego - sprzęt łączności i monitorujący dla KWPSP w Szczecinie – 1 kpl.
zawarta 17 sierpnia 2026 · okres: 3 miesiące · Zachodniopomorskie, Szczecin
269 551 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Moduł sprzętowy do realizacji szkoleń z zakresu ratownictwa wodno-nurkowego - sprzęt łączności i monitorujący dla KWPSP w Szczecinie – 1 kpl.
Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej · Szczecin
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Teofila Firlika 9/14, 71-637 Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP 8510312257REGON 000173628zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Nowodworcowa 17, 81-581 Gdynia, Pomorskie
NIP 9570879784REGON 193026248zarejestrowana 10 marca 2004
Dane wpisu
- Numer umowy
- WL.2371.3.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 3 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak