Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do diagnostyki boreliozy w klasie IGG i IGM, oznaczania poziomu witaminy D, przeciwciał wraz z dzierżawą analizatora do Działu Diagnostyki Laboratoryjnej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju, podłączenie analizatora do Laboratoryjnego Systemu Informatycznego LABBIT i przeszkolenie pracowników w obsłudze sprzętu.
zawarta 28 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1096 dni · Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
449 180 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa testów do oznaczania profili alergicznych oraz sprzętu i programu do wykonania i odczytu wyników do Działu Diagnostyki Laboratoryjnej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju.
Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku-zdroju · Busko-Zdrój
ogłoszenie o wyniku z 14 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Bohaterów Warszawy 67, 28-100 Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
NIP 6551662705REGON 000311467zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Widna 2A, 50-543 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8992364659REGON 932230081zarejestrowana 16 sierpnia 2000
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZOZ/DO/OM/ZP/45/VII/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1096 dni
- Publikacja w rejestrze
- 30 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 30 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BUSKU-ZDROJU i "EUROIMMUN POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.