Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA SAMOCHÓD CIĘŻAROWY I SAMOCHÓD TERENOWY

zawarta 13 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Łódzkie, Opoczno

147,00 zł
wartość umowy

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Staromiejska 6, 26-300 Opoczno, Łódzkie
NIP 7681003350REGON 000523755zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Długa 82, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
NIP 7731697841REGON 590517565zarejestrowana 10 stycznia 1997
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
12/O/08/2026/CRU
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Publikacja w rejestrze
24 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
24 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (4)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: URZĄD MIEJSKI W OPOCZNIE i AGENCJA WYDAWNICZA PAJ-PRESS BIS SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ KUCHARCZYK, MONIKA KUCHARCZYK.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA SAMOCHÓD CIĘŻAROWY I SAMOCHÓD TERENOWY” (ID 2392c811-8cf8-4614-acf8-f11cad621c7c), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/2392c811-8cf8-4614-acf8-f11cad621c7c, stan wpisu z 2026-08-24, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie