Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zamówienie wykonawcze 1 ZZ Toruń do postępowania G.ROZ.2710.121.2025 „Konserwacja i utrzymanie cieków, kanałów i zbiorników wodnych na terenie ZZ Toruń na lata 2026 – 2027 (Umowa ramowa)” Część 1: Nadzór Wodny Ostróda

zawarta 24 lipca 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 2026 lat · Mazowieckie, Warszawa

410 817 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Remont jazu na rzece Łobzonka
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5272825616REGON 368302575zarejestrowana 23 sierpnia 2017
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Zodiakowa 15, 61-244 Poznań, 61-244
NIP 7822550730REGON 302151863zarejestrowana 29 czerwca 2012
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
G/226/2026/GR
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
2026 lat
Publikacja w rejestrze
18 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
18 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (4)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE i HYDROWODKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zamówienie wykonawcze 1 ZZ Toruń do postępowania G.ROZ.2710.121.2025 „Konserwacja i utrzymanie cieków, kanałów i zbiorników wodnych na terenie ZZ Toruń na lata 2026 – 2027 (Umowa ramowa)” Część 1: Nadzór Wodny Ostróda” (ID 237c450c-d895-47ef-b873-c19e65a55c7d), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/237c450c-d895-47ef-b873-c19e65a55c7d, stan wpisu z 2026-08-18, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie