Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

„Dostawa produktów leczniczych, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego, wyrobów medycznych oraz dwutlenku węgla w butlach wraz z dzierżawą do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie - uzupełnienie”

zawarta 28 lipca 2026 · 7. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 157 dni · Śląskie, Jaworzno

54 731 zł
wartość umowy

dotyczy: Pakietu nr 3 – Leki 3; Pakietu nr 8 – Leki 8; Pakietu nr 13 – Kontrasty 1

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

"Dostawa produktów leczniczych, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego, wyrobów medycznych oraz dwutlenku węgla w butlach wraz z dzierżawą - uzupełnienie"
SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie · Jaworzno
ogłoszenie o wyniku z 6 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Józefa Chełmońskiego 28, 43-600 Jaworzno, Śląskie
NIP 6321753077REGON 270641184zarejestrowana 1 marca 1992
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Szopienicka 77, 40-431 Katowice, Śląskie
NIP 5252409576REGON 141107266zarejestrowana 1 marca 2007
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
1089/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
157 dni
Publikacja w rejestrze
4 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
4 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (7)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL WIELOSPECJALISTYCZNY W JAWORZNIE i "FARMACOL-LOGISTYKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „„Dostawa produktów leczniczych, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego, wyrobów medycznych oraz dwutlenku węgla w butlach wraz z dzierżawą do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie - uzupełnienie”” (ID 22c575e9-4445-430b-84fa-bc70b747ee2f), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/22c575e9-4445-430b-84fa-bc70b747ee2f, stan wpisu z 2026-08-04, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie