Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku - pakiet nr 3, pakiet nr 8
zawarta 24 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 732 dni · Zachodniopomorskie, Szczecin
60 951 zł
wartość umowy
Wartość brutto: 66 786,54 zł
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
TP-18/26 Dostawa preparatów do dezynfekcji i pielęgnacji skóry oraz dezynfekcji pracowni cytostatyków
Zachodniopomorskie Centrum Onkologii · Szczecin
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Strzałowska 22, 71-730 Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP 8512537776REGON 000817391zarejestrowana 1 stycznia 1979
WykonawcaJSFP
Aleje Jerozolimskie 132, 02-305 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5270010985REGON 010385400zarejestrowana 19 listopada 1993
Dane wpisu
- Numer umowy
- TP-18/26/3/8
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 18 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 18 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ONKOLOGII i SCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.