Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Diagnostyka z próbą naprawy 2 chłodziarek farmaceutycznych.
zawarta 30 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 16 dni · Łódzkie, Łódź
1476,00 zł
wartość umowy
Brutto.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Zakup aparatury medycznej” w ramach umowy o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn.: „Rozwój i modernizacja infrastruktury Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, jako OK III w ramach KSK, w celu poprawy dostępności i jakości opieki kardiologicznej”
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi · Łódź
ogłoszenie o wyniku z 6 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Pomorska 251, 92-213 Łódź, Łódzkie
NIP 7282246128REGON 472147559zarejestrowana 7 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
Bratoszewice, Łódzkie
NIP 7331322095REGON 541453850
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 16 dni
- Publikacja w rejestrze
- 30 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 30 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRALNY SZPITAL KLINICZNY UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI i MAGDALENA SZEJK-ARENDT CARELAB.