Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Środki do dezynfekcji i czystości dla Zakładu Przyrodoleczniczego
zawarta 18 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 rok · Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
78 196 zł
wartość umowy
78 195,60
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Sukcesywna dostawa środków czystości i drobnego sprzętu sprzątającego dla
Sanatorium Uzdrowiskowego „Przy Tężni” w Inowrocławiu s.p.z.o.z.”
Sanatorium Uzdrowiskowe "przy Tężni" im. Dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu S.p.z.o.z. · Inowrocław
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Przy Stawku 12/BRAK, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie
NIP 5562246200REGON 010625117zarejestrowana 7 kwietnia 1994
WykonawcaPrzedsiębiorca
Piła, Wielkopolskie
NIP 7641307701REGON 570304081zarejestrowana 31 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SANATORIUM UZDROWISKOWE "PRZY TĘŻNI" IM. DR JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU S.P.Z.O.Z. i ADAM KOPROWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE GASTRO CENTRUM.