Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Soczewki
zawarta 10 sierpnia 2026 · 5. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Podlaskie, Białystok
1420,00 zł
wartość umowy
10 sierpnia 2026100% okresu24 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa asortymentu jednorazowego użytku na potrzeby Kliniki Okulistyki
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 6 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. M. Curie-Skłodowskiej 24A, 15-276 Białystok, Podlaskie
NIP 5422534985REGON 000288610zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5252810445REGON 385148508zarejestrowana 19 grudnia 2019
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 1 dzień
- Data zakończenia
- 24 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 13.08.2026Wygaśniecie umowy
Dostawa towaru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU i BAUSCH & LOMB POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.