Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Awaryjna naprawa schodów
zawarta 20 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 58 dni · Śląskie, Gliwice
39 943 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Roboty remontowe w DS Barbara i DS Karlik. Znak sprawy: DZPZ.284.35.2026.MW
Politechnika Śląska · Gliwice
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Akademicka 2 A, 44-100 Gliwice, Śląskie
NIP 6310200736REGON 000001637zarejestrowana 24 maja 1945
WykonawcaPrzedsiębiorca
Gliwice, Śląskie
NIP 6311873414REGON 273230116zarejestrowana 29 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP/012203/26/ZZ/00478/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 58 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: POLITECHNIKA ŚLĄSKA i FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA RYSZARD MASZTALERZ.