Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa krzeseł obrotowych dla SPWSZ w Szczecinie
zawarta 8 lipca 2026 · okres: 723 dni · Zachodniopomorskie, Szczecin
193 635 zł
wartość umowy
cena całkowita netto z opcją
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa krzeseł obrotowych dla SPWSZ w Szczecinie.
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie · Szczecin
ogłoszenie o wyniku z 14 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Arkońska 4, 71-455 Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP 8512537954REGON 000290274zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Henryka Pachońskiego 7A/86, 31-223 Kraków, Małopolskie
NIP 9452198241REGON 365433851zarejestrowana 20 września 2016
Dane wpisu
- Numer umowy
- RU/463/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 723 dni
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie